«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)
Hellinsia tephradactyla (Prikkfjærmøll) Frode Falkenberg (02.07.2009)
Hellinsia tephradactyla (Prikkfjærmøll) Frode Falkenberg (02.07.2009)
Swammerdamia compunctella Frode Falkenberg (02.07.2009)
Eudonia lacustrata (Skogmosemott) Frode Falkenberg (01.07.2009)
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) Olav Krogsæter (02.07.2009)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (02.07.2009)
Swammerdamia caesiella Kjell Mjølsnes (01.07.2009)
Carpatolechia proximella Kjell Mjølsnes (01.07.2009)
Achroia grisella (Liten bivoksmott) Kjell Mjølsnes (01.07.2009)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Kjell Mjølsnes (01.07.2009)
Cydia nigricana (Erteglansvikler) Kjell Mjølsnes (01.07.2009)
Argyresthia brockeella Olav Krogsæter (01.07.2009)
Loxostege ephippialis (Fjellengmott) Frode Falkenberg (22.07.2008)
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) Frode Falkenberg (21.07.2008)
Pyla fusca (Sotsmalmott) Frode Falkenberg (21.07.2008)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Frode Falkenberg (21.07.2008)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Frode Falkenberg (21.07.2008)
Catoptria furcatellus (Fjellnebbmott) Frode Falkenberg (21.07.2008)
Eana penziana (Praktskyggevikler) Kjell Mjølsnes (25.07.2008)
Platyptilia gonodactyla (Hestehovfjærmøll) Frode Falkenberg (28.07.2008)
Catoptria margaritella (Perlemornebbmott) Frode Falkenberg (28.07.2008)
Agriphila tristella (Okernebbmott) Alf Tore Mjøs (28.07.2008)
Agonopterix liturosa Alf Tore Mjøs (28.07.2008)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Alf Tore Mjøs (28.07.2008)
Dioryctria abietella (Grankonglesmalmott) Alf Tore Mjøs (28.07.2008)
Anthophila fabriciana (Neslebredmøll) Leiv Tommas Haugen (30.08.2006)
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) Frode Falkenberg (12.07.2008)
Agriphila straminella (Blek nebbmott) Frode Falkenberg (12.07.2008)
Prochoreutis myllerana (Svart bredmøll) Frode Falkenberg (12.07.2008)
Epinotia tenerana (Orekveldvikler) Frode Falkenberg (09.07.2008)
Agriphila straminella (Blek nebbmott) Frode Falkenberg (09.07.2008)
Crambus perlella (Sølvnebbmott) Frode Falkenberg (09.07.2008)
Crambus pascuella (Beitenebbmott) Frode Falkenberg (09.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Frode Falkenberg (09.07.2008)
Epinotia signatana (Heggekveldvikler) Frode Falkenberg (09.07.2008)
Pandemis cinnamomeana (Hvithodebladvikler) Frode Falkenberg (09.07.2008)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) Frode Falkenberg (06.07.2008)
Catoptria margaritella (Perlemornebbmott) Alf Tore Mjøs (24.07.2008)
Catoptria falsella (Klippenebbmott) Alf Tore Mjøs (24.07.2008)
Epiblema grandaevana (Grå stengelvikler) Alf Tore Mjøs (24.07.2008)
Argyresthia conjugella (Rognebærmøll) Alf Tore Mjøs (12.07.2008)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Alf Tore Mjøs (12.07.2008)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Leiv Tommas Haugen (31.07.2008)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Leiv Tommas Haugen (31.07.2008)
Udea nebulalis (Klokkeengmott) Frode Falkenberg (29.07.2008)
Cnephasia asseclana (Spraglet gråvikler) Frode Falkenberg (29.07.2008)
Pseudargyrotoza conwagana (Askevikler) Leiv Tommas Haugen (26.07.2007)
Crambus pascuella (Beitenebbmott) Frode Falkenberg (12.07.2008)