«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)
Crambus pascuella (Beitenebbmott) Frode Falkenberg (27.06.2009)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Frode Falkenberg (27.06.2009)
Crambus alienellus (Myrnebbmott) Trond Einar Brobakk (24.06.2009)
Grapholita compositella (Kløverfrøvikler) Trond Einar Brobakk (24.06.2009)
Epiblema cirsiana/scutulana/sticticana Trond Einar Brobakk (24.06.2009)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Kjell Mjølsnes (25.06.2009)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Kjell Mjølsnes (25.06.2009)
Celypha cespitana (Engprydvikler) John Grønning (25.06.2009)
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) John Grønning (25.06.2009)
Metaxmeste schrankiana (Svart fjellmott) Dag O. Bollingmo (21.06.2009)
Argyresthia curvella Kjell Mjølsnes (24.06.2009)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Kjell Mjølsnes (24.06.2009)
Anania hortulata (Nesleengmott) Lars Erik Johannessen (23.06.2009)
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) Lars Erik Johannessen (23.06.2009)
Aphomia sociella (Humlebolvoksmott) Lars Erik Johannessen (23.06.2009)
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) Lars Erik Johannessen (23.06.2009)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Kristian Hassel (04.06.2009)
Catoptria permutatella (Treflekket nebbmott) Svein Bekkum (23.06.2009)
Aphomia sociella (Humlebolvoksmott) Svein Bekkum (23.06.2009)
Hypochalcia ahenella (Bakkesmalmott) Svein Bekkum (22.06.2009)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Kjell Mjølsnes (23.06.2009)
Mompha sturnipennella Trond Einar Brobakk (22.06.2009)
Mompha sturnipennella Trond Einar Brobakk (22.06.2009)
Epinotia bilunana (Hvit kveldvikler) Leiv Tommas Haugen (23.06.2009)
Epinotia bilunana (Hvit kveldvikler) Leiv Tommas Haugen (23.06.2009)
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) Olav Krogsæter (23.06.2009)
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) Trond Einar Brobakk (22.06.2009)
Cydia succedana (Tiriltungeglansvikler) Kjell Mjølsnes (22.06.2009)
Pleurota bicostella Kjell Mjølsnes (22.06.2009)
Platyptilia gonodactyla (Hestehovfjærmøll) Kjell Mjølsnes (23.06.2009)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) Kjell Mjølsnes (22.06.2009)
Glyphipterix forsterella Kjell Mjølsnes (22.06.2009)
Coleophora sp. Michael Fredriksen (20.06.2009)
Elachista apicipunctella Michael Fredriksen (11.06.2009)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Pål Mølnvik (22.06.2009)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Pål Mølnvik (22.06.2009)
Lampronia corticella (Bringebærknoppmøll) Trond Einar Brobakk (19.06.2009)
Plutella porrectella (Dagfiolkålmøll) Trond Einar Brobakk (19.06.2009)
Lampronia capitella (Ripsknoppmøll) Trond Einar Brobakk (19.06.2009)
Nemapogon cloacella (Vedkjukemøll) Trond Einar Brobakk (19.06.2009)
Argyresthia trifasciata Trond Einar Brobakk (19.06.2009)
Coleophora sp. Trond Einar Brobakk (19.06.2009)
Denisia stipella Pål Mølnvik (21.06.2009)
Epinotia bilunana (Hvit kveldvikler) Kjell Mjølsnes (21.06.2009)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) Kjell Mjølsnes (21.06.2009)
Crambus pascuella (Beitenebbmott) Olav Krogsæter (21.06.2009)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Frode Falkenberg (21.06.2009)
Coleophora sp. Frode Falkenberg (21.06.2009)