Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) | | 01.09.2023 | 01.09.2023 | | Harestien 27 (Lødingen, Nordland) | |
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) | | 01.09.2023 | 01.09.2023 | | Harestien 27 (Lødingen, Nordland) | |
Autographa gamma (Gammafly) | | 01.09.2023 | 01.09.2023 | | Harestien 27 (Lødingen, Nordland) | |
Lacanobia contigua (Broket lundfly) | | 01.09.2023 | 01.09.2023 | | Blussuvoll (Tyholt/Berg) (Trondheim - Tråante, Trøndelag) | |
Noctua pronuba (Hagebåndfly) | | 01.09.2023 | 01.09.2023 | | Blussuvoll (Tyholt/Berg) (Trondheim - Tråante, Trøndelag) | |
Xestia baja (Kantplettbakkefly) | | 01.09.2023 | 01.09.2023 | | Blussuvoll (Tyholt/Berg) (Trondheim - Tråante, Trøndelag) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 31.08.2023 | 31.08.2023 | | Nedre Aurlandsdalen (Aurland, Vestland) | |
Chersotis cuprea (Kobberfly) | | 31.08.2023 | 29.08.2023 | | Østerbø (Aurland, Vestland) | |
Autographa gamma (Gammafly) | | 31.08.2023 | 31.08.2023 | | Hesthaugen (Bergen, Vestland) | |
Noctua pronuba (Hagebåndfly) | | 31.08.2023 | 31.08.2023 | | Blussuvoll (Tyholt/Berg) (Trondheim - Tråante, Trøndelag) | |
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) | | 31.08.2023 | 31.08.2023 | | Blussuvoll (Tyholt/Berg) (Trondheim - Tråante, Trøndelag) | |
Noctua pronuba (Hagebåndfly) | | 31.08.2023 | 31.08.2023 | | Holseker (Ulstein, Møre og Romsdal) | |
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) | | 31.08.2023 | 30.08.2023 | | Holseker (Ulstein, Møre og Romsdal) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 31.08.2023 | 30.08.2023 | | Holseker (Ulstein, Møre og Romsdal) | |
Noctua pronuba (Hagebåndfly) | | 31.08.2023 | 30.08.2023 | | Holseker (Ulstein, Møre og Romsdal) | |
Amphipoea sp. (Stengelfly) | | 31.08.2023 | 30.08.2023 | | Holseker (Ulstein, Møre og Romsdal) | |
Diarsia dahlii (Augustteglfly) | | 31.08.2023 | 30.08.2023 | | Holseker (Ulstein, Møre og Romsdal) | |
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) | | 31.08.2023 | 29.08.2023 | | Holseker (Ulstein, Møre og Romsdal) | |
Noctua pronuba (Hagebåndfly) | | 31.08.2023 | 29.08.2023 | | Holseker (Ulstein, Møre og Romsdal) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 31.08.2023 | 28.08.2023 | | Holseker (Ulstein, Møre og Romsdal) | |
Noctua pronuba (Hagebåndfly) | | 31.08.2023 | 28.08.2023 | | Holseker (Ulstein, Møre og Romsdal) | |
Amphipoea crinanensis (Kyststengelfly) | | 30.08.2023 | 30.08.2023 | | Harestien 27 (Lødingen, Nordland) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 30.08.2023 | 30.08.2023 | | Harestien 27 (Lødingen, Nordland) | |
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) | | 30.08.2023 | 30.08.2023 | | Harestien 27 (Lødingen, Nordland) | |
Euxoa nigricans (Svart jordfly) | | 30.08.2023 | 30.08.2023 | | Blussuvoll (Tyholt/Berg) (Trondheim - Tråante, Trøndelag) | |
Noctua pronuba (Hagebåndfly) | | 30.08.2023 | 30.08.2023 | | Blussuvoll (Tyholt/Berg) (Trondheim - Tråante, Trøndelag) | |
Apamea furva (Mørkt engfly) | | 29.08.2023 | 29.08.2023 | | Kalvøya (Røst, Nordland) | |
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) | | 29.08.2023 | 29.08.2023 | | Kalvøya (Røst, Nordland) | |
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) | | 29.08.2023 | 29.08.2023 | | Kalvøya (Røst, Nordland) | |
Diarsia mendica (Skogteglfly) | | 29.08.2023 | 29.08.2023 | | Kalvøya (Røst, Nordland) | |
Xanthia icteritia (Blekt gulfly) | | 29.08.2023 | 29.08.2023 | | Kalvøya (Røst, Nordland) | |
Celaena haworthii (Svart sumpfly) | | 29.08.2023 | 29.08.2023 | | Kalvøya (Røst, Nordland) | |
Autographa gamma (Gammafly) | | 29.08.2023 | 29.08.2023 | | Hesthaugen (Bergen, Vestland) | |
Noctua pronuba (Hagebåndfly) | | 29.08.2023 | 29.08.2023 | | Blussuvoll (Tyholt/Berg) (Trondheim - Tråante, Trøndelag) | |
Amphipoea crinanensis (Kyststengelfly) | | 29.08.2023 | 29.08.2023 | | Harestien 27 (Lødingen, Nordland) | |
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) | | 29.08.2023 | 29.08.2023 | | Harestien 27 (Lødingen, Nordland) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 29.08.2023 | 29.08.2023 | | Harestien 27 (Lødingen, Nordland) | |
Xanthia icteritia (Blekt gulfly) | | 29.08.2023 | 29.08.2023 | | Harestien 27 (Lødingen, Nordland) | |
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) | | 29.08.2023 | 29.08.2023 | | Harestien 27 (Lødingen, Nordland) | |
Celaena haworthii (Svart sumpfly) | | 29.08.2023 | 29.08.2023 | | Harestien 27 (Lødingen, Nordland) | |
Amphipoea crinanensis (Kyststengelfly) | | 28.08.2023 | 28.08.2023 | | Harestien 27 (Lødingen, Nordland) | |
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) | | 28.08.2023 | 28.08.2023 | | Harestien 27 (Lødingen, Nordland) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 28.08.2023 | 28.08.2023 | | Harestien 27 (Lødingen, Nordland) | |
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) | | 28.08.2023 | 28.08.2023 | | Harestien 27 (Lødingen, Nordland) | |
Xanthia icteritia (Blekt gulfly) | | 28.08.2023 | 28.08.2023 | | Harestien 27 (Lødingen, Nordland) | |
Xestia baja (Kantplettbakkefly) | | 27.08.2023 | 19.07.2023 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 27.08.2023 | 19.07.2023 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Mythimna impura (Brungult gressfly) | | 27.08.2023 | 19.07.2023 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Photedes minima (Sølvbunkefly) | | 27.08.2023 | 18.07.2023 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Diarsia dahlii (Augustteglfly) | | 27.08.2023 | 27.08.2023 | | Holseker (Ulstein, Møre og Romsdal) | |