Lepidoptera (Sommerfugler)
Mniotype satura (Høstlærfly) Kjell Mjølsnes (26.08.2009)
Noctua interjecta (Brunt båndfly) Kjell Mjølsnes (26.08.2009)
Stilbia anomala (Kystfly) Kjell Mjølsnes (26.08.2009)
Tholera cespitis (Gulringet åkerfly) Kjell Mjølsnes (26.08.2009)
Xanthia icteritia (Blekt gulfly) Kjell Mjølsnes (26.08.2009)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Kjell Mjølsnes (26.08.2009)
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) Kjell Mjølsnes (26.08.2009)
Eulithis testata (Krattbærmåler) Pål Mølnvik (26.08.2009)
Argynnis aglaja (Aglajaperlemorvinge) Pål Mølnvik (26.08.2009)
Ypsolopha scabrella Lars Erik Johannessen (26.08.2009)
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) Lars Erik Johannessen (26.08.2009)
Nomophila noctuella (Smalengmott) Alf Tore Mjøs (26.08.2009)
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) Alf Tore Mjøs (26.08.2009)
Thera variata (Granbarmåler) Alf Tore Mjøs (26.08.2009)
Agrochola circellaris (Bølgelinjet høstfly) Alf Tore Mjøs (26.08.2009)
Agrotis ipsilon (Langvingejordfly) Alf Tore Mjøs (26.08.2009)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Alf Tore Mjøs (26.08.2009)
Agrotis vestigialis (Fagerjordfly) Alf Tore Mjøs (26.08.2009)
Endothenia quadrimaculana (Svinerotstilkvikler) Alf Tore Mjøs (26.08.2009)
Hydriomena furcata (Seljebuskmåler) Alf Tore Mjøs (23.08.2009)
Syngrapha interrogationis (Skogmetallfly) Dag O. Bollingmo (02.08.2009)
Autographa bractea (Storflekket metallfly) Dag O. Bollingmo (02.08.2009)
Eulithis populata (Blåbærmåler) Dag O. Bollingmo (02.08.2009)
Hydriomena furcata (Seljebuskmåler) Dag O. Bollingmo (02.08.2009)
Catoptria permutatella (Treflekket nebbmott) Frode Falkenberg (06.08.2009)
Dioryctria abietella (Grankonglesmalmott) Svein Bekkum (25.08.2009)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Svein Bekkum (25.08.2009)
Caloptilia stigmatella Svein Bekkum (25.08.2009)
Anaplectoides prasina (Grønt skogfly) Svein Bekkum (25.08.2009)
Amphipyra tragopoginis (Grått pyramidefly) Svein Bekkum (25.08.2009)
Amphipoea fucosa (Variabelt stengelfly) Svein Bekkum (25.08.2009)
Alcis repandata (Skogbarkmåler) Svein Bekkum (25.08.2009)
Agrochola circellaris (Bølgelinjet høstfly) Svein Bekkum (25.08.2009)
Eupithecia abietaria (Stor kongledvergmåler) Svein Bekkum (25.08.2009)
Eurois occulta (Mørkt skogfly) Svein Bekkum (25.08.2009)
Ipimorpha subtusa (Osperingfly) Svein Bekkum (25.08.2009)
Xylena solidaginis (Skogkvistfly) Svein Bekkum (25.08.2009)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Svein Bekkum (25.08.2009)
Epipsilia grisescens (Lyst klippefly) Svein Bekkum (25.08.2009)
Spaelotis suecica (Grått sandfly) Svein Bekkum (25.08.2009)
Ypsolopha parenthesella Rune Voie (25.08.2009)
Eurois occulta (Mørkt skogfly) Rune Voie (25.08.2009)
Thera obeliscata (Furubarmåler) Rune Voie (25.08.2009)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Rune Voie (25.08.2009)
Eugnorisma depuncta (Brunt kilefly) Rune Voie (25.08.2009)
Dysstroma citrata (Vinkelskogmåler) Olav Krogsæter (26.08.2009)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Olav Krogsæter (26.08.2009)
Eupithecia pusillata (Augustdvergmåler) Olav Krogsæter (26.08.2009)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Olav Krogsæter (26.08.2009)
Hydriomena furcata (Seljebuskmåler) Olav Krogsæter (26.08.2009)
Depressaria sp. Olav Krogsæter (26.08.2009)
Thera obeliscata (Furubarmåler) Olav Krogsæter (26.08.2009)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Olav Krogsæter (26.08.2009)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Olav Krogsæter (26.08.2009)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Olav Krogsæter (26.08.2009)
Hypatima rhomboidella Olav Krogsæter (26.08.2009)
Acleris laterana (Buskflatvikler) Olav Krogsæter (26.08.2009)
Amphipoea sp. (Stengelfly) Olav Krogsæter (26.08.2009)
Argyresthia goedartella (Oreblomstmøll) Olav Krogsæter (26.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Olav Krogsæter (26.08.2009)
Chersotis cuprea (Kobberfly) Olav Krogsæter (26.08.2009)
Acleris variegana (Marmorflatvikler) Michael Fredriksen (26.08.2009)
Epinotia nisella (Raklekveldvikler) Michael Fredriksen (25.08.2009)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Michael Fredriksen (25.08.2009)
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) Michael Fredriksen (25.08.2009)
Mesapamea sp. (Grasengfly) Michael Fredriksen (25.08.2009)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Michael Fredriksen (25.08.2009)
Acleris laterana (Buskflatvikler) Michael Fredriksen (25.08.2009)
Antitype chi (Chifly) Michael Fredriksen (25.08.2009)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Michael Fredriksen (25.08.2009)
Argyresthia goedartella (Oreblomstmøll) Michael Fredriksen (25.08.2009)
Epinotia nisella (Raklekveldvikler) Michael Fredriksen (25.08.2009)
Eurois occulta (Mørkt skogfly) Pål Mølnvik (25.08.2009)
Xanthorhoe fluctuata (Vårbåndmåler) Lars Erik Johannessen (25.08.2009)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Lars Erik Johannessen (25.08.2009)
Dysstroma citrata (Vinkelskogmåler) Lars Erik Johannessen (25.08.2009)
Chloroclysta siterata (Mørk irrmåler) Lars Erik Johannessen (25.08.2009)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Rune Voie (24.08.2009)
Xylena solidaginis (Skogkvistfly) Rune Voie (24.08.2009)
Parastichtis suspecta (Rødlig løvfly) Rune Voie (24.08.2009)
Agrochola litura (Blågrått høstfly) Rune Voie (24.08.2009)
Epipsilia grisescens (Lyst klippefly) Rune Voie (24.08.2009)
Gonepteryx rhamni (Sitronsommerfugl) Pål Mølnvik (25.08.2009)
Pieris rapae (Liten kålsommerfugl) Pål Mølnvik (25.08.2009)
Pyla fusca (Sotsmalmott) Olav Krogsæter (25.08.2009)
Teleiopsis diffinis Olav Krogsæter (25.08.2009)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Olav Krogsæter (25.08.2009)
Xestia castanea (Lyngbakkefly) Olav Krogsæter (25.08.2009)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Olav Krogsæter (25.08.2009)
Ypsolopha dentella (Leddvedsprellemøll) Olav Krogsæter (25.08.2009)
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) Olav Krogsæter (25.08.2009)
Platyptilia gonodactyla (Hestehovfjærmøll) (25.08.2009)
Pempelia palumbella (Lyngsmalmott) Olav Krogsæter (25.08.2009)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Olav Krogsæter (25.08.2009)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Olav Krogsæter (25.08.2009)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Olav Krogsæter (25.08.2009)