«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)
Epinotia pygmaeana (Hvit vårkveldvikler) Svein Bekkum (09.05.2009)
Epinotia pygmaeana (Hvit vårkveldvikler) Svein Bekkum (09.05.2009)
Dichrorampha plumbana (Grå rotvikler) Even Mjaaland (12.05.2010)
Caryocolum blandulella Kjell Tore Vogsland (17.05.2009)
Coleophora striatipennella Kjell Tore Vogsland (20.05.2009)
Adela reaumurella Kjell Tore Vogsland (27.05.2009)
Ypsolopha asperella Kjell Tore Vogsland (13.05.2009)
Parornix sp. Kjell Tore Vogsland (11.05.2009)
Clepsis senecionana (Rustbladvikler) Kjell Tore Vogsland (11.05.2009)
Lobesia reliquana (Eikeskuddvikler) Kjell Tore Vogsland (25.05.2009)
Tinea trinotella (Punktreirmøll) Kjell Tore Vogsland (23.05.2009)
Rhopobota myrtillana (Blåbærhakevikler) Kjell Tore Vogsland (30.05.2009)
Helcystogramma lineolella Kjell Tore Vogsland (26.05.2009)
Zophodia grossulariella (Stikkelsbærpyralide) Kjell Tore Vogsland (22.05.2009)
Cydia strobilella (Kongleglansvikler) Kjell Tore Vogsland (19.05.2009)
Agonopterix arenella Trond Einar Brobakk (10.05.2009)
Nematopogon swammerdamella Alf Tore Mjøs
Epinotia tetraquetrana (Junikveldvikler) Alf Tore Mjøs (21.05.2009)
Capua vulgana (Skogbåndvikler) Kjell Mjølsnes (31.05.2009)
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) Trond Einar Brobakk (31.05.2009)
Epiblema cirsiana/scutulana/sticticana Trond Einar Brobakk (31.05.2009)
Epinotia subocellana (Øyekveldvikler) Trond Einar Brobakk (31.05.2009)
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) Frode Falkenberg (30.05.2009)
Lobesia reliquana (Eikeskuddvikler) Frode Falkenberg (30.05.2009)
Crambus perlella (Sølvnebbmott) Kjell Mjølsnes (31.05.2009)
Phiaris bipunctana (Båndprydvikler) Kjell Mjølsnes (31.05.2009)
Crambus alienellus (Myrnebbmott) Frode Falkenberg (31.05.2009)
Glyphipterix forsterella Frode Falkenberg (31.05.2009)
Capua vulgana (Skogbåndvikler) Kjell Mjølsnes (31.05.2009)
Micropterix aureatella Frode Falkenberg (31.05.2009)
Rhopobota myrtillana (Blåbærhakevikler) Olav Krogsæter (31.05.2009)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Svein Bekkum (30.05.2009)
Syndemis musculana (Grå bladvikler) Svein Bekkum (30.05.2009)
Elachista apicipunctella Alf Tore Mjøs (29.05.2009)
Elachista apicipunctella Alf Tore Mjøs (29.05.2009)
Prolita sexpunctella Svein Bekkum (30.05.2009)
Nematopogon robertella Kjell Mjølsnes (29.05.2009)
Clepsis senecionana (Rustbladvikler) Kjell Mjølsnes (29.05.2009)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Kjell Mjølsnes (29.05.2009)
Mompha langiella Olav Krogsæter (30.05.2009)
Clepsis senecionana (Rustbladvikler) Olav Krogsæter (29.05.2009)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) Olav Krogsæter (29.05.2009)
Syndemis musculana (Grå bladvikler) Frode Falkenberg (29.05.2009)
Argyresthia trifasciata Frode Falkenberg (29.05.2009)
Eucosma aspidiscana (Mørk gullrisengvikler) Leiv Tommas Haugen (28.05.2009)
Stenoptilia bipunctidactyla (Rødknappfjærmøll) Kjell Mjølsnes (25.05.2009)
Dichrorampha plumbana (Grå rotvikler) Kjell Mjølsnes (25.05.2009)
Eriopsela quadrana (Månevikler) Kjell Mjølsnes (25.05.2009)